939
200679

MATTA. "Höstgentianta". Rölakan. 246,5 x 191 cm. Signerad JJ (Judith Johansson).

Utropspris
7 000 - 9 000 SEK
621 - 799 EUR
648 - 833 USD
Klubbat pris
14 000 SEK

Baksidan med etikett från NK (Nordiska Kompaniet).

Ställvis något slitage, något smutsig, fläckar. Fransarna med något slitage

Tilläggslista

"Höstgentianta".