5883453 bukobject
214228

165. DAVID HOCKNEY, "Black tulips".

Litografi, 1980, signerad med blyerts 68/100, utgiven av Tyler Graphics, Ltd., och med deras blindstämpel, bladstorlek 112,5 x 75,5 cm (BFK Rives).

Följerätt
Ja
Utropspris
40 000 - 50 000 SEK/4 400 - 5 500 EUR
Slutpris (inkl. köparprovision)
88 560 SEK

Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Du måste vara inloggad för att kunna lägga bud/inropsuppdrag