171
235383
Karin Mamma Andersson & Jockum Nordström

"Hunter"

Färgakvatint och mjukgrundsetsning, 2010, signerad med blyerts 5/30, tryckt och utgiven av Crown Point Press, San Francisco. 39,8 x 56,3 cm.

Utropspris:

15 000 - 20 000 SEK

1 650 - 2 200 EUR

Klubbat pris:
16 000 SEK
Tilläggslista

Omfattas av följerätt (d)