229
236819

Robert Adams

(USA, Född 1937)
Utropspris
18 000 - 20 000 SEK
1 710 - 1 900 EUR
1 950 - 2 170 USD
Klubbat pris
12 000 SEK

Karin Aringer
Karin Aringer
Ansvarig specialist samtida konst och fotografi
+46 (0)702 63 70 57
Robert Adams
(USA, Född 1937)

"Cottonwood Leaves, Boulder County, Colorado", 1988

Signerad Robert Adams och daterad 1995 och numrerad 13/25 a tergo. Silvergelatinfotografi 13,5 x 20 cm. Bladstorlek 25,2 x 20,1 cm.

Tilläggslista

Införselmoms