5812268 bukobject
213296

241. ANN BÖTTCHER, "Gran Framför Sten, Gran Bakom Sten".

Utförd 2002-2006. Numrerad 3/6 a tergo. Färgfotografi, två bilder samramade, inkl ram 36,5 x 46,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Följerätt
Ja
Proveniens

Galleri Nordenhake, Stockholm.

Utropspris
12 000 - 15 000 SEK/1 320 - 1 650 EUR
Slutpris (inkl. köparprovision)
12 112 SEK

Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Du måste vara inloggad för att kunna lägga bud/inropsuppdrag

Övrigt

Upplaga 6 + 1 AP.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Karin Aringer

Karin Aringer
Specialist samtida konst, fotografi, grafik

+46 8-614 08 57
karin.aringer@bukowskis.com

Fullständiga köpvillkor

Transporter

Hur lägger jag bud

Bli kund