233286

296. JACOB FELLÄNDER, Utan titel.

Signerad Jacob Felländer och daterad 2007 och numrerad 3/5 a tergo. C-print 80 x 170 cm.

Ej examinerad ur ram.

Följerätt
Ja
Utropspris
40 000 - 50 000 SEK / 4 400 - 5 501 EUR
Klubbat pris
72 000 SEK
Inropsuppdrag
Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Inropsuppdrag kan lämnas fram till 10 nummer innan detta föremål klubbas.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Karin Aringer

Karin Aringer
Specialist fotografi och samtida konst

+46 (0)8 614 08 57
karin.aringer@bukowskis.com

Fullständiga köpvillkor

Transporter

Hur lägger jag bud

Skapa konto