233286

296. JACOB FELLÄNDER, Utan titel.

Signerad Jacob Felländer och daterad 2007 och numrerad 3/5 a tergo. C-print 80 x 170 cm.

Ej examinerad ur ram.

Följerätt
Ja
Utropspris
40 000 - 50 000 SEK / 4 400 - 5 501 EUR
Klubbat pris
72 000 SEK