233286

296. JACOB FELLÄNDER, Utan titel.

Signerad Jacob Felländer och daterad 2007 och numrerad 3/5 a tergo. C-print 80 x 170 cm.

Ej examinerad ur ram.

Följerätt
Ja
Utropspris
40 000 - 50 000 SEK/4 400 - 5 500 EUR
Slutpris (inkl. köparprovision)
91 800 SEK

Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Du måste vara inloggad för att kunna lägga bud/inropsuppdrag

Kontakta ansvarig katalogiserare

Karin Aringer

Karin Aringer
Specialist fotografi och samtida konst

+46 8-614 08 57
karin.aringer@bukowskis.com

Fullständiga köpvillkor

Transporter

Hur lägger jag bud

Skapa konto