233642

298. STIG SJÖLUND, Utan titel.

Signerad Stig Sjölund och daterad 1989–91 a tergo. Cibachrome 99 x 149 cm. Verket består av ett fotografi och två tillhörande spännremmar.

Följerätt
Ja
Proveniens

Galleri Stefan Andersson, Umeå.

Utropspris
10 000 - 12 000 SEK/1 100 - 1 320 EUR
Slutpris (inkl. köparprovision)
39 525 SEK

Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Du måste vara inloggad för att kunna lägga bud/inropsuppdrag

Kontakta ansvarig katalogiserare

Karin Aringer

Karin Aringer
Specialist fotografi och samtida konst

+46 8-614 08 57
karin.aringer@bukowskis.com

Fullständiga köpvillkor

Transporter

Hur lägger jag bud

Skapa konto