233642

298. STIG SJÖLUND, Utan titel.

Signerad Stig Sjölund och daterad 1989–91 a tergo. Cibachrome 99 x 149 cm. Verket består av ett fotografi och två tillhörande spännremmar.

Följerätt
Ja
Proveniens

Galleri Stefan Andersson, Umeå.

Utropspris
10 000 - 12 000 SEK / 1 100 - 1 320 EUR
Klubbat pris
31 000 SEK
Inropsuppdrag
Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Inropsuppdrag kan lämnas fram till 10 nummer innan detta föremål klubbas.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Karin Aringer

Karin Aringer
Specialist fotografi och samtida konst

+46 (0)8 614 08 57
karin.aringer@bukowskis.com

Fullständiga köpvillkor

Transporter

Hur lägger jag bud

Skapa konto