298
233642
Stig Sjölund
(Född 1955)

Utan titel

Signerad Stig Sjölund och daterad 1989–91 a tergo. Cibachrome 99 x 149 cm. Verket består av ett fotografi och två tillhörande spännremmar.

Utropspris:

10 000 - 12 000 SEK

1 100 - 1 320 EUR

Klubbat pris:
31 000 SEK
Proveniens

Galleri Stefan Andersson, Umeå.

Kontakta specialist
Karin Aringer
Karin Aringer
Specialist fotografi och samtida konst
+46 (0)8 614 08 57