302
235043

Hendrik Zeitler

(Tyskland, Född 1975)
Utropspris
12 000 - 15 000 SEK
1 140 - 1 420 EUR
1 300 - 1 630 USD
Klubbat pris
16 000 SEK

Hendrik Zeitler
(Tyskland, Född 1975)

"#0368 ur De utvalda / The Chosen Ones II", 2005

Signerad Hendrik Zeitler och daterad 2005 och numrerad 3/5 a tergo. Silvergelatinfotografi monterad på aluminium och ramad, bildyta 99 x 78,8 cm. Inkl ram 103 x 83 cm.

Ej examinerad ur ram.