309
236820

John Baldessari

(USA, Född 1931)
Utropspris
12 000 - 15 000 SEK
1 070 - 1 330 EUR
1 110 - 1 390 USD
Klubbat pris

Karin Aringer
Karin Aringer
Specialist fotografi och samtida konst
+46 (0)702 63 70 57
John Baldessari
(USA, Född 1931)

"Woman with pillow", 2003

Signerad Baldessari och daterad 03 och numrerad 31/40. Fotolitografi, 45 x 50 cm. Ur BAM Photography Portfolio II utgiven av Serge Sorokko Gallery, San Fransisco.

Införselmoms