Selected Modern Silver F764
Selected Fashion – A Private Collection F771
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Selected Jewellery – Valentine’s F766
Kitchen Stories E1284
Modern Design, Timeless Weave E1292
A Token of Love E1285
Blomstrande Allmoge  E1281
320
234236

Leif Lindberg

(Sverige, Född 1959)
Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
581 - 775 EUR
665 - 887 USD
Klubbat pris
7 500 SEK

Karin Aringer
Karin Aringer
Ansvarig specialist samtida konst och fotografi
+46 (0)702 63 70 57
Leif Lindberg
(Sverige, Född 1959)

"Studier i den svenska fotohistorien"

Signerad L.L och daterad 1990. Även signerad Lars Lindberg, daterad 1990 samt numrerad 1/3 a tergo. Blandteknik, 28 x 40 cm.