338
222402
Marie-Louise Ekman
(Sverige, Född 1944)
Marie-louise ekman, "uccellino malato".

"Uccellino malato"

Signerad M-L Ekman och daterad 2002 och numrerad 2/75. Glas och gasbinda, längd 16 cm.

Utropspris:

10 000 - 12 000 SEK

1 100 - 1 320 EUR

Klubbat pris:
8 000 SEK
Kontakta specialist
Karin Aringer
Karin Aringer
Specialist fotografi och samtida konst
+46 (0)702 63 70 57