Utan titel, 6 st
Alla sex objekt signerade M och daterad 99. Blandteknik, omarbetade äldre glasnegativ, 16,3 x 12 cm styck.
Mikael Lundberg ställde ut liknande objekt vid utställningen i Wanås Skulpturpark 1994.