494
231424
Carsten Regild
(1941-1992)

Utan titel

Signerad C. Regild och daterad -87 a tergo. Duk 96 x 68 cm.

Utropspris:

8 000 - 10 000 SEK

880 - 1 100 EUR

Klubbat pris:
16 500 SEK
Tilläggslista

Dukens mått: 96 x 68 cm.