496
236815
Anna Finney
(Född 1971)

"On the sofa II / På soffan II"

Signerad Anna Finney och daterad 2005. Duk 176 x 136 cm.

Utropspris:

30 000 - 35 000 SEK

3 300 - 3 850 EUR

Klubbat pris:
24 000 SEK
Tilläggslista

Titel: "On the sofa II / På soffan II"

Proveniens

Galleri Brändström & Stene, Stockholm.

Kontakta specialist
Karin Aringer
Karin Aringer
Specialist fotografi och samtida konst
+46 (0)8 614 08 57