8
207247

PIERO FORNASETTI, serveringsvagn, Italien 1950-tal.

Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
530 - 706 EUR
552 - 737 USD
Klubbat pris
7 500 SEK
Eva Seeman
Eva Seeman
Chefsspecialist, modernt och samtida konsthantverk och design
+46 (0)708 92 19 69

Mässing och lackerat trä, en bricka med tryckt och målad dekor av fjärilar, en glasskiva. Höjd 68 (64) cm, 63 x 51 cm.

Slitage, repor.

 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

416. Jim Dine, "Mr. Oxide".
Utropspris
500 000 - 700 000 SEK
Budhistorik
520 000

ditt bud
Aktuellt bud:
520 000 SEK