94
232556

POUL NØRREKLIT, soffa, Selectform, Danmark 1960-tal.

Utropspris
10 000 - 12 000 SEK
949 - 1 140 EUR
1 090 - 1 300 USD
Klubbat pris
13 000 SEK

Svart skinn, lösa plymåer i sits och rygg, förkromad benställning. Längd 180 cm.

Slitage.