1049
240762

ÖRHÄNGEN, Cartier, 'Panthérè', guld med ögon av smaragd. 1990-tal.

Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
775 - 969 EUR
887 - 1 110 USD
Klubbat pris
25 000 SEK

18k guld. Signerade Cartier, nr. E46548. 1996. Stift/clips. Etui.