1209
221751

FICKUR, ankargång, savonett, sent 1800-tal.

Utropspris
10 000 - 12 000 SEK
969 - 1 160 EUR
1 110 - 1 330 USD
Klubbat pris
12 000 SEK

18k guld, Breguet Spiral, 16 juveler. Insida stämplat HE. Diam. 50 mm.