Madeleine Pyk – en samling F769
124
232428

Elsa Beskow

(Sverige, 1874-1953)
Utropspris
30 000 - 35 000 SEK
2 850 - 3 320 EUR
3 270 - 3 820 USD
Klubbat pris

Elsa Beskow
(Sverige, 1874-1953)

ELSA BESKOW. Akvarell och tusch. Ej sign.

"Herr Peter, herr Peter, han bodde i en kåk"30 x 24,5.

Inga anmärkningar.

Proveniens

Familjen Beskow.