137
232084

Henric Ankarcrona

(Sverige, 1831-1917)
Utropspris
80 000 - 100 000 SEK
7 750 - 9 690 EUR
8 870 - 11 100 USD
Klubbat pris
Henric Ankarcrona
(Sverige, 1831-1917)

Ökenbatalj

Signerad Henric Ankarcrona och daterad 1873. Duk 51,5 x 93 cm.