1399
210325

TALLRIKAR, sex stycken, porslin, Qing dynastin, tidigt 1700-tal.

Utropspris
4 000 - 6 000 SEK
380 - 569 EUR
434 - 651 USD
Klubbat pris
6 500 SEK
Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02

Dekor i imari av figurscen. Diameter 21,5 cm.

Nagg. (6)