1402
237995

VAS, porslin. Qing dynastin, 1700-tal med Kangxis sex karaktärers märke.

Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
581 - 775 EUR
665 - 887 USD
Klubbat pris
6 000 SEK
Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02

Svartglaserad med förgylld dekor. Höjd 22,5 cm.

Förgyllningen ngt nött.