1518
210548

URNOR med LOCK, ett par, kompaniporslin, Qing dynastin, Qianlong (1736-95)

Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
575 - 766 EUR
650 - 867 USD
Klubbat pris
13 000 SEK
Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02

Dekor i famille rosefärger och guld av blommor och mytologiska djur. Höjd 31 cm.

Skador, lagningar.