1562
234981

LJUSSTAKAR, ett par, porslin. Qing dynastin, Kangxi (1662-1722).

Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
766 - 958 EUR
867 - 1 080 USD
Klubbat pris
52 000 SEK
Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02

Dekor i underglasyrblått av antikviteter och växter. Höjd 15,2 cm.

En med lagning. Nagg.(2)