200
230332

Carl Thomsen

(Danmark, 1847-1912)
Utropspris
150 000 - 175 000 SEK
14 200 - 16 600 EUR
16 300 - 19 000 USD
Klubbat pris
Carl Thomsen
(Danmark, 1847-1912)

CARL THOMSEN, olja på duk. Signerad C. Th. och daterad -88.

Fjärilsjakt. 56 x 39,5 cm.

Ytsmuts och smärre krackelyr.