207
235713

Hans Fredrik Gude

(Norge, 1825-1903)
Utropspris
400 000 - 600 000 SEK
38 000 - 56 900 EUR
43 400 - 65 100 USD
Klubbat pris
500 000 SEK
Hans Fredrik Gude
(Norge, 1825-1903)

Strandnära fiske

Monogramsignerad HFGude och daterad 1880. Duk 74 x 113 cm.