30
232987

Esther Kjerner

(Sverige, 1873-1952)
Utropspris
50 000 - 60 000 SEK
4 440 - 5 320 EUR
4 630 - 5 560 USD
Klubbat pris

Esther Kjerner
(Sverige, 1873-1952)

Urna med blommor

Signerad E. Kjerner. Duk 64 x 54 cm.

Proveniens

Tidigare i hovintendent Gösta Stenmans samlingar.

Formgivare