306
227539

OLD VERAMIN. 341,5 x 212 cm.

Utropspris
22 000 - 25 000 SEK
1 920 - 2 180 EUR
2 010 - 2 280 USD
Klubbat pris
OLD VERAMIN. 341,5 x 212 cm.

Blå botten med stora polykroma palmett- och blommönster. Benvit huvudbård med palmettranka.

Ställvis något slitage, smärre fläckar och lagningar. Baksidan med obetydliga malskador, långsidorna med smärre trampveck, kortsidorna saknar några knutrader.