33
234873

Olle Hjortzberg

(Sverige, 1872-1959)

Stilleben med lövkoja

Signerad Olle Hjortzberg och daterad Kummelnäs 1941. Pannå 55 x 46 cm.

Utropspris:

30 000 - 35 000 SEK

3 247 - 3 788 EUR

Klubbat pris:
22 000 SEK