356
216194

Ferdinand Fagerlin

(Sverige, 1825-1907)
Utropspris
60 000 - 80 000 SEK
5 750 - 7 660 EUR
6 500 - 8 670 USD
Klubbat pris
Ferdinand Fagerlin
(Sverige, 1825-1907)

FERDINAND FAGERLIN, olja på duk, signerad Ferd. Fagerlin.

Familj i fiskestuga. Duk 87 x 79 cm.

Smärre slitage. Obetydliga färgbortfall.