366
240063

Carl d'Unker

(Sverige, 1828-1866)
Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
1 740 - 2 180 EUR
1 830 - 2 280 USD
Klubbat pris
33 000 SEK
Carl d'Unker
(Sverige, 1828-1866)

Kurtis

Ett par. Signerade C. d'Unker och daterade Df. (Düsseldorf) 1860. Papper uppfodrat på duk, vardera 29 x 22,5 cm.