377
197435

Jan Wyck

(Nederländerna, 1640-1702)
Utropspris
100 000 - 125 000 SEK
9 580 - 12 000 EUR
10 800 - 13 500 USD
Klubbat pris
85 000 SEK
Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist konst, ansvarig äldre måleri
+46 (0)739 400 801
Jan Wyck
(Nederländerna, 1640-1702)

Bataljscen

Signerad Wyck. Duk 75,5 x 134,5 cm.

Proveniens

Rapps Konsthandel, Stockholm.