378
224064

OKÄND KONSTNÄR, olja på uppfordrad duk, Italien, 16/1700-tal

Utropspris
40 000 - 50 000 SEK
3 800 - 4 740 EUR
4 340 - 5 430 USD
Klubbat pris

Stilleben med rosor, vallmo, nejlikor, iris och tulpaner. 72,5 x 53.

Krackelyr samt ytsmuts.