392A
222969

Flamländsk skola 16/1700-tal

Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
1 940 - 2 420 EUR
2 220 - 2 770 USD
Klubbat pris
Flamländsk skola 16/1700-tal

FLAMLÄNDSK SKOLA, olja på pannå, 1600/1700-tal.

Värdshusinteriör med figurer. Pannå 39 x 32,5.

Slitage.