Madeleine Pyk – en samling F769
396
219125

Italiensk konstnär 16/1700-tal

Utropspris
50 000 - 75 000 SEK
4 740 - 7 120 EUR
5 430 - 8 140 USD
Klubbat pris

ITALIENSK KONSTNÄR 16/1700 TAL. Uppfodrad duk.

Rhodopes kröning. 101 x 152 cm.

Smärre slitage längs kanterna efter ramen. Ålderskrackelyr samt ytsmuts.