401
239247

Okänd konstnär 1700-tal

Utropspris
20 000 - 30 000 SEK
1 940 - 2 910 EUR
2 220 - 3 330 USD
Klubbat pris
40 000 SEK
Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist konst, ansvarig äldre måleri
+46 (0)739 400 801
Okänd konstnär 1700-tal

Blomsterstilleben

Duk uppklistrad på pannå 75 x 53 cm. Äldre bronserad ram.

Proveniens

Bengt Fredins samling