436
232269

Flamländsk skola 15/1600-tal

Utropspris
80 000 - 100 000 SEK
7 100 - 8 870 EUR
7 410 - 9 260 USD
Klubbat pris
Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist konst och äldre måleri
+46 (0)739 400 801
Flamländsk skola 15/1600-tal

FLAMLÄNDSK SKOLA 15/1600-TAL; Olja på duk, ej signerad.

Herdarnas tillbedjan. Uppfodrad duk 120 x 93 cm.

Uppfodrad duk, retuscher.

Tilläggslista

Motivet är Herdarna på besök.