48
232571
Elsa Beskow
(1874-1953)

"J-julgran och Y-yxa"

Signerad E.B. Ur "Vill du läsa I", sid 22, bild 33, 34. Akvarell och tusch 22 x 15 cm.

Utropspris:

20 000 - 25 000 SEK

2 165 - 2 706 EUR

Klubbat pris:
20 000 SEK
Proveniens

Familjen Beskow.