232571

48. ELSA BESKOW, "J-julgran och Y-yxa".

Signerad E.B. Ur "Vill du läsa I", sid 22, bild 33, 34. Akvarell och tusch 22 x 15 cm.

Följerätt
Ja
Proveniens

Familjen Beskow.

Utropspris
20 000 - 25 000 SEK/2 164 - 2 705 EUR
Slutpris (inkl. köparprovision)
25 500 SEK

Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Du måste vara inloggad för att kunna lägga bud/inropsuppdrag