561
228282

KARMSTOLAR, ett par. Gustavianska, 1700-talets slut.

Utropspris
40 000 - 50 000 SEK
3 880 - 4 850 EUR
4 440 - 5 540 USD
Klubbat pris
28 000 SEK

Förgyllda och bronserade. Oval rygg. Snidad dekor av blommor och blad. (2)