593
235741

SPEGEL. Gustaviansk, 1700-talets slut.

Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
1 940 - 2 420 EUR
2 220 - 2 770 USD
Klubbat pris
23 000 SEK

Förgylld och bronserad. Krön med medaljong. Dekor av lagerkvistar och spiralband. Höjd 121, bredd 48 cm.

Renoverad, del av bakstycke senare.