61
225848

Johan Ericson

(Sverige, 1849-1925)
Utropspris
30 000 - 40 000 SEK
2 910 - 3 880 EUR
3 330 - 4 440 USD
Klubbat pris
48 000 SEK
Johan Ericson
(Sverige, 1849-1925)

"Marstrands kaj vid södra inloppet"

Signerad Joh. Ericson och daterad Marstrand 1894. Duk 69 x 106,5 cm.