62
231269

Johan Ericson

(Sverige, 1849-1925)
Utropspris
25 000 - 30 000 SEK
2 390 - 2 870 EUR
2 710 - 3 250 USD
Klubbat pris
26 000 SEK
Johan Ericson
(Sverige, 1849-1925)

Kustmotiv från Marstrand

Signerad Joh. Ericson och daterad 1902. Duk 49 x 73 cm.