70
241864

Per Ekström

(Sverige, 1844-1935)
Utropspris
60 000 - 80 000 SEK
5 730 - 7 640 EUR
6 510 - 8 680 USD
Klubbat pris
46 000 SEK
Per Ekström
(Sverige, 1844-1935)

Franskt landskap

Signerad Ekström och daterad 1884. Duk 88 x 144,5 cm.