70
241864

Per Ekström

(Sverige, 1844-1935)
Utropspris
60 000 - 80 000 SEK
5 810 - 7 750 EUR
6 650 - 8 870 USD
Klubbat pris
46 000 SEK
Per Ekström
(Sverige, 1844-1935)

Franskt landskap

Signerad Ekström och daterad 1884. Duk 88 x 144,5 cm.