70
241864

Per Ekström

(Sverige, 1844-1935)
Utropspris
60 000 - 80 000 SEK
5 690 - 7 590 EUR
6 520 - 8 690 USD
Klubbat pris
46 000 SEK
Per Ekström
(Sverige, 1844-1935)

Franskt landskap

Signerad Ekström och daterad 1884. Duk 88 x 144,5 cm.