761
236370

MINIATYRVASER, ett par, porslin. Meissen, 1800-tal.

Utropspris
4 000 - 6 000 SEK
383 - 575 EUR
433 - 650 USD
Klubbat pris
Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02

Dekor av tiger i blommande trädgård. Höjd 7,2 cm. (2)

Slitage.