Madeleine Pyk – en samling F769
799
207055

VINKYLARE, porslin. "Flora Danica", Kungl dansk, 1900-tal.

Utropspris
5 000 - 7 000 SEK
475 - 665 EUR
545 - 763 USD
Klubbat pris
10 000 SEK
Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02

Märkt med modellnummer 3569. Dekor som föregående. Längd 28,5 cm, höjd 17,5 cm.

Nagg på blomma.