806
227725

IKON, icke identifierad mästarstämpel, Moskva 1896.

Utropspris
30 000 - 35 000 SEK
2 910 - 3 390 EUR
3 330 - 3 880 USD
Klubbat pris
30 000 SEK

Kristus Pantokrator. Förgylld med cloisonnéemalj i turkost, vitt, rött och blått. 18 x 15 cm.

Små skador i emaljen.