823
217331

KAFFE- och TESERVIS, fyra delar, av olika mästare, S:t Petersburg 1870-80-tal.

Utropspris
25 000 - 30 000 SEK
2 180 - 2 620 EUR
2 280 - 2 740 USD
Klubbat pris

Invändig förgyllning. Släta, gaverat monogram. Kaffekannans höjd 14 cm, vikt 1 744 g.