849
205396

FISKBESTICK, 24 delar, Mikhail Grachev, S:t Petersburg, Ryssland. 1908-1917. Totalvikt 1 445 g.

Utropspris
10 000 - 12 000 SEK
872 - 1 050 EUR
912 - 1 100 USD
Klubbat pris

Svenska importstämplar. Bestående av 12 gafflar och 12 knivar. Fasetterat klubbskaft. Hovleverantörsstämpel.

Obetydligt slitage.